| girlypuppy266 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale mana de genu : inuyasha, naruto, nabari? am uitat : sa aiba action, romance si comedy!

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Mie la fel de mult imi mai imi place bleach deci iti recomand bleach este super apoi si death note dar cl mai frumos este bleach te poti uita aici www.carcotasul.com sau www.animekage.com bafta:D:D:D

5 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Personal anime-ul care imi place...pe langa Naruto&Naruto Shippuden... e Death Note. Dar nu are romance deloc, nu e comedie absolut deloc, actiune asa si asa. e mai mult psycho, e frumos happy Are doar 37 de episoade.
Daca vrei sa te uiti la el cu sub in romana, da-mi un mesaj. Oricum la un moment dat dupa episodul 20 si ceva s-ar putea sa devina plictisitor. Dar oricum e interesant, nu e degeaba popular.

| xtina a răspuns:

Pai NANA, Naruto Shippuden, Death note, sunt multe.
Intra pe http://anime.kage.ro/ si aici citeste manga si uita-te la anime;)

Funda?;;)

| oOoLadyMoOo a răspuns:

Fata iadului love struck
Pur si simplu ador animeul asta :X:X:X

| TeamRo a răspuns:

Ai aici cam toate anime-urile traduse pana acum in romana: http://anime-ro-sub.net/

| GabrillEu a răspuns:

Uite la ce m-am uitat eu
1.)Inuyasha
2.)FullMetalAlchimist
3.)ElfenLied
4.)SoraNoOtoshimono
5.)FullMetalPanic