| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti niste carti si filme cu omuleti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cumva din caietu ala de vacanta de la romana? happy Eu la carti am scris: "Amurgul elfilor" de Jean-Louis Fetjaine si "Ultimul elf" de Silvana de Mari; iar la filme am pus: "Spiridusul" 1993, " In cautarea inimii fermecate" 2007 si " The Brrowers" 1998... altceva nu am gasit laughing

| Caprescu_Andreea_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci,ori cum mi -ai fost de mare ajut-o:*:*happy

| Gabriel_Gaby_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nenea da si mie un caiet complet ca sa nu mai fac

42 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Carti si filme cu omuleti?confused Pai nu stiu sigur ce doresti, dar recomand cartile si filmele: Arthur and the minimoys.

| Mera a răspuns:

Clasa a sasea suntem.

| BeYourserlf a răspuns:

Bai dar la pagina 99 ce poezie ati scris? plss imi spuneti si mie va rog frumos:*:*: pup

| Kadii a răspuns:

Mai eu nu stiu ce caiet de *** ne-o dat la scl da eu nu pricep nimic din el, e o porcarie :@

| Pisicanazdravana a răspuns:

Puteti sa ma ajutati cu caietul acela de vacanta? Va ajut si eu! Promit happy

| Pisicanazdravana a răspuns:

Pai reiese de la sine. Deja textul este ff putin sub forma de versuri, tu trebuie sa inversezi cuvintele si e gata! Sper ca tim fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin da e caietul alawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am ajuns acum la foaia aia...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...eu am mai sris Degetica laughing nu stiu daca e prostie sau nu... e micuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degetica de hans christian andersen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce clasa sunteti astia cu caietul cu omuleti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo am ajuns si eu pag 98

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM si eu caietul ala...mz pentru raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare porcarie caietul asta preferam sa citesc o tona de carti

| Alin_Ene_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine spus de cautat o tona de comentarii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kkjjjj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am caietu... e o porcarie...ms oricum:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca toti copii au caietul ala nashpa...pe TPU am gasit foarte multe raspunsuri.Am si eu o intrebare:cine ma ajuta la ala cu Dilematix? ca nu stiu nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru ajutor...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e acel caiet de vacanta

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Si eu am caietul ala de vacanta da e tare plictisitor...dar ma ajuta si pe mine cineva la ala cu textul in forma de versuri?sad ca nu stiu

| alexgaga123 a răspuns:

Stiti si eu m-am saturat de caietul asta foarte greu nici nu-mi mai arde de el!

| elenutsaelena a răspuns:

Si eu am caietul asta.MEREU imi fac temele de pe caiet pe TPU.

| GabyLondo0 a răspuns:

Caietul asta de vacanta e mai plictisitor decat sa stai intr-o zi cu soare la ora 1-2 si sa te uiti in sus straight face

| Caprescu_Andreea_1998 a răspuns:

Merci :* de ajutor si eu am caiet de vacanta ca al vostruhappylaughing...dar chiar asa toti avem caiet de vacanta lafele...laughing)

| eneadrian a răspuns:

Ooooooooooooofffffffffff frate si eu am caietu asta e asa dev naspa sa ma p.s pe el

| eneadrian a răspuns:

Si eu am cartea aia de vacanta ce naspa e

| Nosensegyrl a răspuns:

Daaa...e din caietul de a 6 a de vacanta. si eu caut asta. laughinglaughing

| Dyss11dyss a răspuns:

Si eu am caietul. mz de ajutor happy