| iuandfto a întrebat:

Imi spuneti si mie un site sau blog cu lucruri handmade? Dau fundita. happy

7 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Www.breslo.ro este cel mai bun dintre toate:D Garantez pentru el!

| T a răspuns:

Http://www.tricksbox.ro/ - asta imi place cel mai mult
http://cerceilovegreen.blogspot.com/

Si multe alte lucruri handmade gasesti pe BRESLO.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Pe hi5 se gasesc multe.cauta bijuterii iasi(sau orice alt oras) si acolo sunt poze si id-uri sau mai poti cauta bijuterii handmade si gasesti 4 pagini. Daca vrei sa ti le faci tu poti sa intri pe www.margeluta.ro si de acolo poti sa iti cumperi materialele necesare!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat
| mikystrica a răspuns:

Gasesti si pe www.cafe-biju.ro

| nicolletª. ܤ: a răspuns:

Pai... unele fete de pe hi5 fac conturi sa vanda lucruri handmade.big grin Intra pe hi5 si cauta "Handmade" si intri si la o anume poza iti apare id`ul si pe profil la "About me" iti apar informati.happy in alta parte nu mai stiu.big grin