| Raulsass a întrebat:

Imi zice si mie cineva un sv de mt2 private... orice fel ...si daca e pe hamachi sa imi spuneti cum se utilizeaza va rog! MS

Răspuns Câştigător
| LorDLeoN a răspuns:

Empiremt Dinamikmt2 Lordmt2 Puyamt2 Longjunjomt2 Blord-Firemt2 Imbamt2 Extremmt2 Reddragonmt2 Revomt2 Mijagi-mt2 NeonBluemt2 Happymt2 Irrermt2 Darkmt2 Nipmt2 Vipmt2 cate mai vrei funda hai ca ti-am dat 100

4 răspunsuri:
| Dragos_9559 a răspuns:

Mondial mt2, empire mt2, empire dinamikmt2, empiredinasti, metin2gx, metin2 supreme, famous mt2, mt2lotus, eu ma joc mondial mt2 ie super dar m-am jucat si empire si famous iar cel mai tare ie metin2 supreme, incerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extreme mt2

| RaMBoO a răspuns:

Cityofmetin2

| Raulsass explică:

Mz pentru raspunsuri :scuze dragos. lordleon a dat un rasp mai folositor si oricum iau in consideratie si al tau, nu te ingrijora!