| Shadowcat a întrebat:

In The vampire diaries, cine a ditit cartile, imi poate spune si mie cucine va ramane Elena. dar Damon? FUNDA numaidecat

Răspuns Câştigător
| simonna a răspuns:

Pain sunt vreo 4 carti scoase si mai scrie nu se stoie cu cine ramane elena pentru ca nu a terminat de scris dstiu doar ca damon o transforma pe elena si pleaca cu ea, dar oricum cartile sunt foarte diferite se film, mult prea diferite

1 răspuns:
| simonna a răspuns:

Pai sunt 4 carti foarte diferrite de film autoarea nu aterminet de scris seria, stiu doar ca damon o transforma pe elena si pleaca cu ea, dar tiu-am spus nu se stie cu sine ramane pentru ca nu a terminat de scris.