| Shery a întrebat:

In ultimul timp, am facut o pasiune pentru dramele coreene. Am urmarit drama "You're beautiful/You are so handsome" si as vrea sa intreb daca mai stie cineva vreo drama in acelasi gen(trupe masculine de rockeri, fete deghizate in baieti etc.).
Multumesc anticipat pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Lady Gugu cred... e baiat, sau la ce drama te referi?hee hee tongue

24 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu cunosc specific filme din genul ala, dar aici gasesti tot ce vrei.
http://www.d-addicts.com/forum/

| Shery explică:

@weirderitza: mi-ai furat numelehee hee... aveam o vreme cand ma uitam numai la anime-uri si pe atunci am vazut si nana. e foarte tare, dar finalul e cam brusc... inca ma mai astept sa urmeze un sezon 2.
@dodobellu: am vazut si coffee prince si mi-a placut, dar as mai vrea drame cu trupe mai mult :-x

| Shery explică:

Am vazut bof, e geniala love struck
iar la hana kimi finalul a fost foarte frustrant laughing

| 地獄に行く a răspuns:

Da. iti super recomand mary stayed out all night. iar alte drame, chiar daca nu sunt cu trupe... hmmm. mie personal imi plac heartstrings (cu fata din coffe prince parca), playfull kiss...incearca-le sper sa-tiplaca

| Shery explică (pentru 地獄に行く):

Am vazut si msoan, intrebarea e veche asa ca am vazut cam tot ce recomandati big grin

| 地獄に行く a răspuns (pentru Shery):

Ma bucur ca le-ati vazut... iar pentru altele puteti incerca site-ul epdrama happy

| Shery explică (pentru 地獄に行く):

Epdrama e bun, dar da episoadele can tarzior... e o drama foarte tare care ruleaza acum in coreea, The musical si inca una, Flower boys ramyun shop. ambele sunt super tari. ti le recomand!

| 地獄に行く a răspuns (pentru Shery):

Kamsahamnida happy

| edoru a răspuns:

O drama coreana de exceptie: Tae Guk Gi (2004)
ref: http://www.imdb.com/title/tt0386064/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hana kimi tot cu o fata deghizata in baiat e misto si boys over flowers nu e cu cantareti da sigur iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna weido! Nu am nici un raspuns pentru tine deocamdata dar as vrea sa te intreb ceva: unde ai urmarit drama You're beautiful/You are so handsome? Am vazut si eu niste secvente pe net ale dramei si mi-au placut... dar nu e tradus pe romana si nu prea inteleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca "Hana Kimi"... dar sa stii ca este drama japoneza.Have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe mysoju.com si dramacrazy.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tuturor! eu am intrebat unde pot sa gasesc sa vad si eu drama you're beautiful, oricum am gasit-o si ati avut dreptate e super tare mai ales Go Mi Nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o drama japoneza cu o tipa care se deghizeaza in baiat si se duce la o scoala de baieti

Hana Kimi se cheama.

Cu trupe -> Mary stayed out all night [e tot cu tipul din you're beautiful]

| dramecoreene a răspuns:

O drama cu trupe mai e si Dream High. Nu stiu exact daca e ceea ce cauti, dar spre sa-ti placa.

| Shery explică (pentru dramecoreene):

Intrebarea e foaaaarte veche, iar eu de atunci am vaz cam toate dramele coreene aparute in ultimii 3 ani, daca nu si mai bine.

| dodobellu a răspuns:

Coffee Prince este tot o drama coreeana despre o fata deghizata intr-un baiat. Mie mi-a placut si tinand cont ca am vazut si You"re Beautiful.cred ca o sa ti placa si tielaughing

| dodobellu a răspuns:

Coffee prince este tot o drama coreeana despre o fata deghizata intr-un baiat. Mie mi-a placut si tinand cont ca am vazut si You"re beautiful...cred ca o sa ti placa si tielaughing.

| AlissaG a răspuns:

Alte drame coreene cunoscute:K-POP Extreme Survival, Ma Boy, Coffee Prince, To the beautiful you, Dream High

| weirderitza a răspuns:

Nu am urmarit nici o drama coreana pana acum, deci te rog sa am scuzi daca raspunsul meu nu te ajuta.
Ceea ce eu vad pe aproape este animè-ul Nana. Este un desen animat japonez, dar eu il vad destul de matur.

| MiaTaemin a răspuns:

Si eu sunt o fana kpop, si ma uit la seriale de vreo 3 ani.Am vazut k-pop exteme survinal(.e tare.), sau to the beautiful you cu minho din shinee.

| Elena_Petrea_2000 a răspuns:

In ultimul timp am facut o pasiune pentru serialele coreene.Am urmarit multe seriale si as vrea sa intreb daca stiti ceva seriale gen The heirs, Pretty man, you're beautiful, sau Love rain sau Playful kiss

| khatllen a răspuns:

K-pop extreme survival
Ma bou
Coffee prince