| YumeHime0 a întrebat:

Intrebare pentru fanii manga: voua ce gen de manga va place in general? Fara hentai.

4 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Imi plac cele care intriga si cu intorsaturi mari de situatie. Aici s-ar incadra genurile psihological, detective, gore, horror, fantasy, supernatural, yandere. Si ca toata lumea, am o slabiciune spre genurile adventure, action, drama cum ar fi naruto, bleach, fullmetal alchemist, soul eater, etc happy Dar in general caut cele psihological.

| fulgerul46 a răspuns:

Naruto este cea mai tare manga happy

| M4nu3l a răspuns:

Mie imi place The Vampires, Naruto, Bleach, Soul Eater

| krusedsasuke a răspuns:

Mie imi place Naruto Shippuden, Dragon ball Z.