| xXTh3Vip3rXx a întrebat:

Joc metin2 am lv42 si doar un singur M1(aura) scrieti in special cei care aveti doar un singur M la lv42 pana la lv44. E mare problema asta sa am un sg M am vazut multi cu unu singur sau si din aia care nu aveau nici unu?

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Eu nu prea inteleg intrebarea, dar toti cei care joaca metin2 nu stiu ca eu joc metin3.

| MikeAlexis a răspuns:

Depinde cum vezi, din punct de vedere al jocului e o problema. Daca te axai pe 2 magii la lv 35-36 puteai avea 2 M-uri. Daca ai pus de la inceput un punct pe fiecare magie trebuia sa ai 2 M-uri pana la lv 40 maxim.

| xXTh3Vip3rXx explică:

Problema e ca la lv 30 nu am fost la baba sa fac magiile asa ca aura sa facut M numa la 20p si acum am varteju la 18p de asata nu am doua skiluri la M

| cezar3231 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea dar pana la 42 trebuie sa ai cel putin 2 la M

| cezar3231 a răspuns:

Nu se intelege intrebarea