| BlueByMe a întrebat:

La barn buddy de pe hi5:am o nedumerire legata de gaina, am bani sa o iau doar ca eu nu stiu prea multe despre ea in sensul ca nu stiu unde isi face ouale, sau le insira prin curte ...sau ouale se pot fura? am citit descrierea dar tot am aceste nedumeriristraight face

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Odata la 6 ore face un ou dai multe clikuri pe gaina, nu se poate fura ouale si face oul in cuibar sper ca ti--am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Odata la 6 ore sau mai mult dai click pe gaina si va face oul dupa care dai click pe ou si apoi il viinzi. sper ca ti-am fost de ajutor.

| adelinee a răspuns:

Odata la 6 ore dai click pe gaina pana se pune jos pe cuibar apoi dupa ce s-a pus jos mai dai un click pe ea si o sa vezi un ou acolo dai gaina la o parte si cu "manusa maro" cu care recoltezi plantele iei oul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da click p ea de multe ori si impingeo spre cuibar sa fac cat mai multe ca e cam lenesa ...eu patesc multe cu a mea

| julia22 a răspuns:

Dai clik pe ea de 2 3 ori merge pe cuib face oua, si tot cu un clik ridici dupa care, iar clik pentru a lua oul, dinc ate stiu nu se poate fura