| Block240_5838 a întrebat:

La ce folosesc fundele?big grin

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Fiecare funda da puncte. cu cat mai multe, cu cat urci pe rangul sitului in top... daca te duci la profil o sa vezi rangul tau din totalul membrilor. de ex eu am 36000 puncte si sunt pe undeva pe la 1300 cu 63 de funde. mai adun funde = puncte = urc pe scara de rang tongue

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Sunt la modă.

| Chris a răspuns:

Fundele sunt momeala pentru copiii care cred ca acesta e scopul site-ului. (de a avea cat mai multe)

| Flaviius87 a răspuns:

Pentru a primi puncte si a fi in topul clasamentului TPU...

Răspuns utilizator avertizat
| Gargaritza_4806 a răspuns:

Sa le pui la gat la caine smug

| Gamers a răspuns:

Daca te referi la fundele de aici de pe site ei bine la mai nimic doar asa sa vada lumea cat de tare stii.Iar daca ai multe funde foarte multe funde primeste sa zicem asa epitete userul anului chesti din astea.