| andreeaaa1 a întrebat:

La jocul acela bea bere si dezbraca gagici cum faci sa se dezbrace de tot ca eu nu reusesc? Ati reusit vreodata? Explicati-mi cum ati facut.

26 răspunsuri:
| sfdshsnsa a răspuns:

Trebuie sa prinzi berile in lada.La fiecare 20 sticle de bere isi da o haina jos sau i se schimba pozitia.Cand ai strans 100 sticle isi da sutienul joslaughing mai departe nu poti trece happy
P. S daca ai scapat trei beri jos te da de la inceput
Am jucat jocul cand eram copillaughing
Fundita?:X

| sfdshsnsa a răspuns:

Trebuie sa prinzi berile in lada.La fiecare 20 sticle de bere isi da o haina jos sau i se schimba pozitia.Cand ai strans 100 sticle isi da sutyenul joslaughing mai departe nu poti trece happy
P. S daca ai scapat trei beri jos te da de la inceput
Am jucat jocul cand eram copillaughing
Fundita?:X

| Nane a răspuns:

laughing este un program numit Cheat Engine cu care incetinesti timpulwinking descarca-l si dupa aceea iti explic mai multewinking

| Necunoscută a răspuns:

Nu e un joc în care ai o ladă şi prinzi beri? Dacă da, păi din câte ştiu eu, nu se dezbracă de tothappy Un amic a reuşit să facă in jur de 20. 000 de puncte şi fata tot aşa eralaughing

| Cretaker a răspuns:

Mai bine joaca Silent Hill 4 sau Penumbra Overture.

Jocul ala 'pilsner' cum ii zicea, e facut sa nu fie castigat niciodata.

| RloveR a răspuns:

Nu cred ca se dezbraca de tot, si eu eram curioasalaughing, dar n`am reusit decat sa o las in chiloti!laughing

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu am folosit nicio tactica anume, pur si simplu am reusit. Dar nu fi asa entuziasmata, ele n-au nimic din ce nu ai tu. laughing

| IrinaAndreea a răspuns:

Eu l-am castigat, dar nu-mi amintesc daca era goala complet. A trecut mult timp de atunci laughing Oricum, mai bine iti gasesti alt joc mai potrivit. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa prinzi berile...mai departe...km greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ****o si am prins toate sticlele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu stiu cum sa intru sa joc
cum scriu_
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am grabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sugi mielu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prindeam brea dar pierddeam la gagici si bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti lr lasi doar n chiloti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aia are par la pasarica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiii mai departe nu exixta ptc alea nu-s asa proaste sa se dezb de tootwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ajuns pana la 20. 800 si nu sa dezbracat nici de c... i iti dai seama dar este un joc in care poti sa le dezbraci de tot intra pe: joc dezbraca gagici, si intri la al2 sau al3 rand este acolo dar nu poti sa joci de multe ori nu stiu dc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| schindlerww a răspuns:

Am facut 24.000 si tot nu si-a dat chilotii jos laughing