| Poison0fL0v3 a întrebat:

La mine nu merge bine YouTube-ul![crying] La voi merge? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Hmm. La mine merge bine...
Poate din cauza dl net...

| xAndraax a răspuns:

Nici mie nu imi mergea youtubul dar era din cauza netului pentru ca era pe stic. Daca si tu il ai tot pe stic inseamna ca netu e problemawinking... sau poate ai virusi!winking

| Alexurukay a răspuns:

Da

| Dianaa14 a răspuns:

Pai depinde si de net si de versiunea pe care o folosesti. Daca ai internet explorer asta e problema.Instaleaza mozzila firefox si merge mult mai bine.Se mai blocheaza dar nu e grav.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la mine merge!