| Smileee a întrebat:

La Sims 3, care este codul pentru bani?

11 răspunsuri:
| krk a răspuns:

Motherlode

Răspuns utilizator avertizat
| victo a răspuns:

Add 1, 000 Simoleons: Kaching. This cheat code will add 1, 000 more Simoleons.
Add 50, 000 Simoleons: Motherlode. This cheat code will add 50, 000 more Simoleons.

| daniela_9291 a răspuns:

CTR +C+H-motherlode

| danaalexa a răspuns:

Motherlode tot asa de unde ai sims 3big grin?

| Anaisssss a răspuns:

Tot motherlodehee hee

| aLina_8828 a răspuns:

Motherlode sau motherloderwinking

| Myu a răspuns:

Apesi CTRL+SHIFT+C si scrii : Kaching ( pentru + 1000); Motherlode ( pentru + 50000 ) si Suma de bani pe care o ai atunci + (numele familiei ) + (cat bani vrei sa mai adaugi )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in singurul joc social din romania care te plateste pentru ca te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669
nu ai nimic de pierdut, merita sa incerci

| Smileee explică:

Danaalexa: Am Sims 3 de pe net. Te poti uita la intrebarile mele. M`am ghidat dupa un raspuns. Simsul acum se incarca... sper sa mearga. Inca nu stiu daca merge dar am intrebat sa stiu, in caz ca merge sa nu astept dupa raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode