| VadPorci a întrebat:

La wwe raw ultimate impact cum fac manevre diferite sau manevrele de final ale jucatorilot dau funda!

7 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Buna,,,

Am si eu o Mareee rugaminte la tine daca se poate

un singur clic

NIMIC MAI MULT!

plzz...tnx...

imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

te mai astept daca vei mai avea placerea!

multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu baga id asta viperaorton@ymai.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele manevre de sfarsit le poti face fugind inspre el si apasand s sau cand ii ametit il prinzi si apesi s+a dar sa ai mult din ala rosu de jos manevre o bisnuite il prinzi si apesi pe s sau s+a sau d

| Steluta ta mika:* a răspuns:

Cel mai bine este sa intrebi pe cineva care joaca jocul

| cossyboss a răspuns:

Ma si eu apas s+a si apas ca nebunu si se invarte in jurul lui si atat si nu face nimic ce dracu are?

| varuplawrestlingpetoti a răspuns:

Care wrestler iti place mie de exemplu mi-a placut orton john cena si mysterio sib le-am aflat manevrele de final si am aflat si cum se executa in joc la orton:cand este pe jos inamicul dai s+s si face cupumni in pamant si apoi cand se ridica te duci spre el si dai s+a la john cena cand se scutura inamicul dai s+sa si si la rey mysterio fugi spre corzi cand inamicul este blocat in ele si dai s+a si dai 619 o da si apropo la orton mai poti da cumva rko te duci in corzi si cand se ridica dai s succes funda?

| varuplawrestlingpetoti a răspuns:

Eu te-am ajutat fara fundita? puppy dog eyes