| anonim_4396 a întrebat:

M-am dus cu caracterul din mt2 la galbeni si m-a scos afara(aveam lag). Acum, nu ma mai lasa sa intru in joc.Ma loghez apare sa aleg caracterul, il aleg.ma duce in joc si peste 2 secunde ma scoatestraight face. va rog stie careva cum sa pot intra in el?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| LostInSoul a răspuns:

E din cauza lag-ului si eu am patit asta, abia dupa cateva zile se va debloca si pentru orice eventualitate incearca sa ii dai pm dp alt caracter lui gm si spune-i sa ti-l deblocheze

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune contul sa vad daca reuseste

| Wanted_5595 a răspuns:

Da.Inchide si reporneste`l din nou peste 20-30 min.Si merge. PS : Daca e in oras.