| AlexandraElena12 a întrebat:

M-am plictisit dati-mi si mie idei de ce as putea sa fac, acasa. Cele mai bune si cele mai lungi idei primesc funda! $&#happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul sa-ti vopsesti peretii din camera ta.

| Xpressurself a răspuns:

Ce iti place tie. ce iti place sa faci zi de zi si nu te plictiseste. poate iti place sa-ti faci unghiile, sa te aranjezi, te machezi, iti faci parul, iti faci accesorii etc. si daca te-ai plictisit sa fii singura incepe sa o faci pentru altcineva. de ex prietenele tale. cand faci ce-ti place pentru altii apare si satisfactia ca esti apreciata. idei sunt multe. doar trebuie sa observi ce stii tu mai bine.

| BadAngel3 a răspuns:

Sa te uiti la filme
Sa iti faci unghiile, parul
Sa alegi hainele pe care le mai porti si pe care nu
Origami
Asculti muzica
In distractie iti faci un sandvici cu de toate
Sa desenezi
Sa iti desenezi modele frumoase pe peretii din camera ta
Sa citesti
Sa iti inviti prietenii

| IonutIoni123 a răspuns:

Eu propun sa te uiti la seriale, iti ocupa foarte mult timp, sau ai putea sa faci sport sau sa te apuci de desenat, sau sa faci un puzzle si dupa ce il termini sa il inramezi si sa il pui pe perete, bafta

| Negoita_Alexia_1997 a răspuns:

Eu zic ca poti sa te uiti la filme de care vrei tu iti recomand filmul tres metres sobre el cielo sunt 2 parti a 3-a nu a aparut inca el este un film de dragoste si drama sau horror iti recomand clovnul este foarte tare sau daca ai sora sau frate puteti sa va jucati monopoli etc. sau poti sa te joci pe calculator sper sa iti placa ideile mele
Funda?