| Mihai_Andreea_1995_fUEp a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste idei pentru vlogg-ul meu? Am pus deja un video in care m-am prezentat si unul cu un Q&A!
Idei originale sau gen Whispper Challenge! Challenge-uri laughing si multe altele!

8 răspunsuri:
| nestiy a răspuns:

N-ai mai mult de 8... Si vrei vlogg? O sa te faci de ras iti spun eu! Mai bine asteapta sa mai cresti. laughing

| Mihai_Andreea_1995_fUEp explică (pentru nestiy):

In primul rand poza e de mai mult de 2 ani, in al doilea rand am 13 ani! Ai inteles? O sa imi schimb poza cu una mia recenta.

| nestiy a răspuns (pentru Mihai_Andreea_1995_fUEp):

Aa oke. Iarta-mi retardismul. laughing Dar ma enervez repede la copcii din astia de 7 ani.

| nestiy a răspuns (pentru nestiy):

De*

| Mihai_Andreea_1995_fUEp explică (pentru nestiy):

Inteleg inteleg! Uite canalaul de Youtube https://www.youtube.com/channel/UCi1ghSrHaTKW84cMS-r_-TA

| nestiy a răspuns (pentru Mihai_Andreea_1995_fUEp):

This channel has no videos.

| Awwr_Alexa_1995 a răspuns:

Aevar si provocare happy Si poate imi dai si mie link-ul de la canalul tau sa ma abonez big grin :3

| Mihai_Andreea_1995_fUEp explică (pentru Awwr_Alexa_1995):

Din pacate nu mai fac vlogg! sad. O cearta cu tata dupa ce am pus 15 tipuri de profesori laughing) a zis ca nu am dreptul sa imi bat joc de profesori si m-a pus sa le sterg! Toti din scoala erau tristi dar ce sa fac acum? laughing