| GoooGle a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Deci am inceput sa imi fac un server de metin2 privat. Dar am o problema : nu pot face conturi. Serverul este cu hamachi. Am facut totul, dar cand intru in XAMPP, sa pornesc Apache si MySql, aici este problema...MySql porneste dar Apache nu : imi apare WARNING : terminating worker thread 0

Ma puteti ajuta? Serverul este facut tot.doar ca nu am cont sad a jucat doar odata cu contul Rain daca stiti.

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Mda pai stiu mie mi s-a intamplat pe united e din cauza la ban permanent pe ip. si nu mai poti nici sa intri sa joci sau sa faci conturi sau server! scrie doar... nu? eu asa stiu! nu o sa mai poti intra pe acel metin doar daca iti schimbi ip ul