| imeminemy a întrebat:

Ma voi muta in Anglia la vara (prima data trebuia in Italia dar sa-au schimbat planurile) si nu mai am mult timp de stat aici. Va rog ajutati-ma cu niste idei de lucruri pe care le pot face impreuna cu prietenele, sau oricum, ca sa stiu ca am facut tot si sa nu imi para rau ca nu am savurat ultimele clipe aici. M-am gandit la cateva, dar sunt plictisitoare. Cina da mai multe idei interesante primeste fundita. Pa pa

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceva cu băieții, ca să fie memoriile mai vii și mai profunde.