| MineIsLikeABridge a întrebat:

Mai are cineva cont pe metin2 god of war?
Am o problema cand ma conectez, de fiecare data imi da eroare la conectare servar.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te conecyezi pe hamachi dar nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sorry si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ca ti-as da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont da tot la fel imi da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man cica trebuie sa bagi nustu ce mc. text ti-l da iei ep site da cica trebuie bagat in clientul care il descarc sti cum sal bagi ma ajuti si ep mine please?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma stiu eu cum. trebuie sa bagi mc. txt acolo stii ca in folder cauti acolo si este o scriere care se cheama mc. txt dai acolo si scrie ceva stergi aia si scrii acolo textu care ti-l da pe site adica mc. txt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie
nu stiu dc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule trebuie sa donezi ca sa joci pe servaru ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu nici eu care stiti id meu e cernaeanuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e hostat serverul ma. Si cel care il detine e un baiat de vreo 13 ani si nu stiu dc nul deschide.Si zilele urmatoare va mere fara Hamaki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La metin2 god of war va trebuie hamachi!

| MataCaluTAtaIapa a răspuns:

DA am eu si nu trebiue sa donezi sa joci... pur si simplu sa folosesti hamaci si ii dai drumul la joc