| ioana08 a întrebat:

mai va uitati la desene animate? happy

Răspuns Câştigător
| muzica a răspuns:

Cred ca oricarei persoane ii plac desenele animate si le face placere sa le vizioneze la orice varsta (mai ales pe cele care le-au fascinat copilaria, in cazul celor mai dupa 20-30 de ani) big grin. deci si eu ma mai uit la desene din cand in cand happybatting eyelashes

20 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da., cand am timp, ma relaxeaza. Ultima data m-am uitat la cateva episoade cu Sandy Belle happy, preferatele mele in copilarie dupa "Minunata calatorie a lui Nils Holgerson prin Suedia".

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

da.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

dalaughing

| Swabia a răspuns:

Mda...sa zicem ca...cu siguranta da!hee hee... Exista un studiu cum ca desenele animate relaxeaza muschii creierului!tongue

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, chiar si azi am fost cu fiul meu la un fost la un film de animatie.

carla
| carla a răspuns:

Dapppppp... normal. Oricand as privi Tom &Jerry.si altele care mi-au bucurat copilaria.

doiny
| doiny a răspuns:

Da:d... ultimul a fost "bolt".

| crisa a răspuns:

As revedea oricand Shrek 1, Horton hears a who, Ice age 1, Madagascar 1... si cam atat. big grin

| oareunde a răspuns:

da. dar pentru adulti: robo chicken, family guy...

| cristina_4459 a răspuns:

Da...imi plac foarte mult.

| cutie a răspuns:

Dalaughingjim jam bebe tvlaughingcartoonnetwork jetixlaughingrolling on the floor

| cosss a răspuns:

Pai mai sunt desenele de alta-data? acum sunt cu roboti, cu maimute, cu razboaie,... urate rau... uitati-va la "tom si jerry", la "donald", pluto, si apoi dati-va cu parerea... alea desene animate nu prostiile astea de azi...

Răspuns utilizator avertizat
| pestisoruldeea a răspuns:

da....si mai ales de cand s-a nascut fata mea acum 10 luni!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Foarte rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa happy
filme-animatie dar si Tom & Jerry happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te oftici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te oftici

| anda21 a răspuns:

Da normal sunt innebunita!

| kysstyna a răspuns:

Dap. aproape tot ce se gaseste pe fox kids, minimax, cartoons...big grin