| xbox360 a întrebat:

Maine este ziua mea si lucrez. O sa fiu la birou cu echipa mea de vreo 8-9 persoane. Voiam sa va intreb cu ce sa le fac cinste? Daca iau niste sucuri e in regula? sau e prea putin?

10 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Pizza sau fursecuri, chiar si bomboane

| Sn4k3 a răspuns:

Da e ok, da sa iei si o pizza sau niste prajituri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le cate-o bere.

| Takeen a răspuns:

Cumpara si niste prajituri si saratelewinking

| AnonimaXDD a răspuns:

Vroiam*
Pai adu-le prajituri, suc si bomboane Merci happy
Si asa le convine orice daca e gratiswinking

| Sn4k3 a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Vroiam nu exista. Ori voiam ori vream. Cauta pe net big grin.

| xbox360 explică (pentru AnonimaXDD):

Ha, ha, ha!

| Reb a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Este voiam.

| qqRamona a răspuns:

Păi e ok cu sucuri, dar de ce să te zgârceşti pentru maxim 10 persoane? Ai putea lua un tort la un kilogram jumătate, sau nişte prăjiturele sau frusecuri (se găsesc şi de post în caz că cineva ţine post, deşi mă îndoiesc). Poţi încerca şi bomboane şi sărăţele... Ceva de mâncat oricum, chiar şi pizza sună binişor.
Adică suc şi prăjituri pentru mine e combinaţia perfectă pentru a-ţi sărbători ziua la birou.
Sper că te-am ajutat :*!
P.S. :La mulţi, mulţi ani! Să ai parte de fericire, sănătate, noroc, iubire şi să ţi se îndeplinească toate dorinţele :*!

| Man_Eusebiu_1998 a răspuns:

Eu zic că e OKdar mai ia și ceva mărunțișuri exemplu prăjiturele, bonbonele etc.