| Crypt a întrebat:

Mama mi-a cumparat niste blugi si o jeaca de blugi si au niste lini multe lini albe trase blugi sunt albastri dar sunt de la tara adica nu stiu daca sa ma imbrac cu blugi si jeaca la scoala... Mai am o pereche de blugi smecheri negri cu albi dar mereu ii iau pe mine vreau sa iau ceva nou ajutati-ma crying

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Daca tie iti plac cei cu linii albe, de ce nu ii probezi? Incearca sa creezi o diversitate.

| K155 a răspuns:

Atata timp cat tie iti plac acei blugi nu vad de ce sa nu te imbraci cu ei la scoala. Ce conteaza daca sunt de la tara.tot blugi suntwinking