| dOarEa_9226 a întrebat:

Merg cu clasa in excursie de 3 zile saptamana aceasta.
Spuneti-mi si mie activitati sa ne distram si sa ne simtim bine >:".
Anunt ca este inclusa si data de 1 aprilie... devil.

5 răspunsuri:
| Rapateckh93 a răspuns:

Hai sa-ti zic ce am facut noi intr-o excursie de 3 zile laughing.Am fost ziua pe munte si am prins pui de soparla si seara i-am legat de clanta usii de la camera fetelor si a iesit show, sa ne de afara din pensiune rolling on the floor radea pana si patronul.Am jucat un joc boltz pe baut pahare de bere, unii s-au imbatat si au vomitat. Poti sa pui pasta de dinti intr-un tub de sampon si cine se spala o sa aiba mancarimi. Poti lasa un borcan cu frimituri pe jos si se strang furnici pe care le iei cu tine si le pui intr-un rucsac al unui coleg sau in pat, noaptea.Sunt multe chestii distractive pe care le poti face in excursie happy. Sper sa te distrezi de minune.

| geo_fili_2006 a răspuns:

Pfff nu prea sunt activitati in autocar. Poti lua carti sau carti de joc big grin, ar mai fi o activitate...thinking"telefonul fara fir" laughing. Calatorie placuta!

| Fresh a răspuns:

Oooo pai asa mai vii de acaasa...deci in primul rand daca ai ciuda pe cineva sau vrei sai faci cuiva ceva sa nu uite niciodata. du-te si ia 4 laxative si puneile dupa ce mananca intr-o sticla cu apa a lui/ei si dupa aia razii toata lunalaughing sper sa! ti fi fost de ajutor tongue

| Crisuu20 a răspuns:

Si eu merg 3 zile la munte dar in ianuarie big grin

| SkorpieMik a răspuns:

Farseeee!

Cu pasta de dinti - in pantofi
- pe fata

In baie: - combina niste crema cu pasta de dinti
- pune o folie transparenta sub colacul de la toaleta
- pui un un pliculet de laxativ in bautura, mancare

Dedicat nesuferitilor: - oja pe fara!
- superglue pe prosop [e mai sadica ca unii saman mutilati de la asta]
-o carioca rosie si patezi blugii unei fete (stii tu unde)
- niste fitamine dinalea care se dizolva si au culoarea urinei turnata langa una\unu in pat

Si daca aveti indragostiti pe acolo, sau una-unu care o place pe unu-una puteti sa le scrieti biletele si sa pretindeti ca sunt de la X si ca...eu stiu, o\il iubeste, il\o place etc!

Bafta :X