| RK0 a întrebat:

Mi-am cumparat CS GO de pe Steam si am vazut ca pe Workshop la arme sunt tot felul de skinuri, resprayuri etc.Cand dau pe un skin imi zice "do you want to see this skin in CS GO?" si dau yes.Deci mi-a aparut skinu in CS GO? Daca da, unde ca nu-l gasesc.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Trebuie să îţi cumperi cutii care se deschid 2€ cutia deci din ea pică skinuri.

| Catalin21212 a răspuns:

Salut,fa-ti cont pe acest site http://zengaming.co/r?zen=289377
Joaca meciuri de 1 vs 1 cu alti jucatori si ia-ti skinul dorit.

Nu iti apare pentru ca iti da doar sa il vezi.....skinurile pica din cutii carevse deschid cu niste chei care costa 2€ una...deci mai bine joaca-te fara skinuri