| samiZiciPompier a întrebat:

Mi s-a parut mie sau aseara la indemnul patriarhului sa venim sa luam lumina, s-a racnit "Demisia"? Ma asteptam la un "Doamne miluieste", dar iata ca textele sfinte au fost updatate!

5 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Ba da! Chiar s-a tipat cineva cerand demisia lui Iohannis.
Mai multe detalii aici: http://www.gandul.info/......s-15279037

| Voro a răspuns:

Chiar daca i s-a strigat doar lui Iohannis ''DEMISIA'', eu le-as striga tuturor din biserica si din parlament.

| FaraNume77 a răspuns:

Si eu am vazut la TV aseara. :-)

| Pikabu19 a răspuns:

Lui Iohanis i-au spus

| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Ba Vandame, nu a zis ''Demisia'', stiu ca ii o gluma, da ce sa fac si eu.