| AnasiRiciu a întrebat:

Ne puteti spune cum sa ne petrecem distractiv vacanta?

Răspuns Câştigător
| dodo1530 a răspuns:

Ce ziceti de niste bataie cu apa, nite farse, seri dormite la prieteni, zile petrecute la piscina, experiente noi...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stați acasă mâncați ducliuri și uitați-vă la desene.

| Florian000 a răspuns:

Practica un sport gen football, basketball, iesi cu prietenii in oras, te duci la mare cu familia, daca esti mai mare te duci prin cluburi sau orce altceva

| Armenianeek a răspuns:

Nopti albe, activitati, iesiri cu prietenii, proiecte in care sa va implicati, sa cunoasteti persoane noi, sa mergeti in excursii, sa va bateti cu apa, etc big grin