| Zacase a întrebat:

Neata!
Ce as putea face vara asta? Efectiv am prea mult timp. Fac inot, baschet, ies cu prietenii, ma joc orice vreau...dar tot nu pot sa-mi ocup timpul...
Niste idei?

Răspuns Câştigător
| ChristianXLX a răspuns:

Incearca orice lucruri noi, gaseste si tu ceva care te pasioneaza, de exemplu pe mine ma pasioneaza informatica, ma uit prin calculatoare vechi si incerc sa descopar cat mai multe, daca nu stiu ceva pun intrebari aici, ma joc si fotbal, dar ma mai joc si pe calculator, incearca saj oci cu alti prieteni pe un server sa va distrati ceva la orice joc online happy

| Zacase explică (pentru ChristianXLX):

Am incercat chestia cu calculatorul cu un PC vechi... dupa a trebuit sa fac curatenie de vara la cat praf a iesit rolling on the floor

| ChristianXLX a răspuns (pentru Zacase):

laughing) indura laughing)

5 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Poti sa te uiti la filme, sa citesti, sa faci voluntariat, sa iesi in parc sau la un suc, sa inveti o limba straina etc

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Sa faci banibig grin sa le faci in ciuda la prieteni happy

| anamariacondrea a răspuns:

Poti incerca sa scrii ceva, gen o carte, sau niste poezii. Iti poti face planuri pentru anul de scoala 2015-2016