| Koala1234 a întrebat:

Nu am ce face in timpul liber?! Ma c-am plictisesc, dau FUNDA celui care imi da cel mai amplu raspuns + vot! happy :*

Răspuns Câştigător
| Kriss0love a răspuns:

Priveste filme, asculta muzica, invata cintece, daca esti destul de mare pentru a citi un roman poti sati ei unul de la librarie...
sunt o multime de lucruri big grinbig grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.Mergi al o plimbare în aer liber, citește, urmărește/ ascultă o emisiune interesantă la televizor/ radio, etc.
Pa, pa.

| carlyhalatz a răspuns:

Uita-te pe pc la filme online. sau incepe un serial. astea sunt foarte bune :

pretty little liars
the mentalist
once upon a time
big bang theory

cu placere big grin

| MrSebastian a răspuns:

Cauta tot felul de obiecte/haine prin casa si fa poze/selfie cu ele.

| Koala1234 explică:

Adica da-ti mai multe detaliii! Thanks! sad