| lololololol a întrebat:

Nu imi mai merge Touch Padul de la laptop. Laptopul e Acer. Am incercat si cu Fn+F7 si tot nu merge. Cand ma duc la options la mouse arata ca nu are probleme. Ce sa fac? sad Ps: e windows 7.

Răspuns Câştigător
| wall a răspuns:

Hei,
Si eu am Acer. Am avut problema asta pentru ca apasasem pe un buton de langa butonul de unde pornesti laptopul. E o imagine mica cu o mana pe un patratel.(Scuza-mi exprimare.). Apasa pe el.
Sa-mi spui daca merge happy

9 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Driverele le-ai instalat? Deoarece driverele pentru Acer abia acum putin timp au aparut si pentru windows 7, cauta pe www.acer.com, tipul tau de laptop, selectezi sistemul de operare si descarci driverele pentru toutch pad. Sunt 2 daca nu ma insel (asa sunt la mai toate Acerele) le instalezi dai restart si o sa mearga;)

| lololololol explică:

Da. Multumesc.

| wall a răspuns:

A mers?

| ALYNAMARYA a răspuns (pentru wall):

Esti un geniu... Merge si la laptop-ul Packard bell... multumesc mult :*

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| Cirtoi_Cristi_1989 a răspuns:

Daca nu va merge touch padu-ul trebuie sa apasati la Acer si altele FN+butonul care arata un patrat cu o manuta pe el si cu un cerculet barat, si o sa mearga. Cel mai probabil l-ati apasat o data sau altcineva si l-a blocat. Bafta