| username115 a întrebat:

Nu mai am viata sociala ce imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal in ziua de azi, dte la sala baga sport ca statul nu e sanatos

| T0T a răspuns:

Îți recomandăm o viață socială, pentru asta consultă cel mai apropiat psiholog din vecinătatea ta, pentru o sumă corectă de bani vor socializa cu tine cât dorești și nu numai! Ai șansa să vezi oameni, da corect, să vezi oameni și nu numai, să vezi lumina zilei! Deci lasă calculatorul și du-te acum, oferta e limitată, viața e scurtă.

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna. Activitati care iti fac placere. Si mai bine fara prieteni ca asa nu suferi. Si daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva mama sau tatal tau iti pot fii de ajutor sau frati daca ai. Si mai suntem si noi cei de pe TPU cu care poti vb. Bafta si ai incredere in tine.

| dopmic a răspuns:

Încearcă sa vorbesti cu familia si sa te imprietenesti cumva si cu colegi de la scoala/munca sau cu rudele. Sa iesi prin oras pe la un suc. Orice ajutawinking