| sarahristea a întrebat:

Nu mai pot iesi din contul hi5 X-(deja ma enerveaza, vrea soramea sa intre in contul ei si nu poate X-(tot dau log out si ma duce la home
Este vreo problema la pc meu sa e de la hi5 asta?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Tu ce browser folosesti?
In orice caz, iti recomand sa faci refresh - apasand concomitent Ctrl + F5 - si apoi sa incerci din nou.
Daca nu functioneaza, te rog sa stergi "cache"-ul.
Adica, din browserul tau, sa folosesti Tools -> Delete Browsing History -> Delete Temporary Internet Files (asta in Internet Explorer)
sau
Tools -> Clear Private Data -> bifa doar la Cache (daca folosesti Mozilla Firefox).

asta trebuie sa mearga tongue

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

E de la calculatorul tau, hi5 meu merge perfect, incearca sa-ti stergi contul facand click la cont si da click la sterge cont si dupa aia sora ta se va putea loga si tu vei putea avea contul inapoi exact cum era.

| Bloo2 a răspuns:

E de la calculatorul tau, hi5 meu merge perfect, incearca sa-ti stergi contul facand click la cont si da click la sterge cont si dupa aia sora ta se va putea loga si tu vei putea avea contul inapoi exact cum era. ----------> daca nu stii...mai bine nu raspunde. pui omu' sa-si stearga hi5 pentru o eroare de la site? si mie mi se intampla asta si nu-i de la pc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza ca folosesti mozzila, incearca din internet explorer, de acolo functioneaza sa dai log out!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face astastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se intampla invers! vreau sa fac log in dar...nu merge straight face X-(

| Adina_4603 a răspuns:

E de la hi5 si mie`mi face la felhappy:*