| andrei8072 a întrebat:

Nu mi se mai aude sunetul la calculator, ma puteti ajuta? Imi puteti spune ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Alex1886 a răspuns:

Saau.in dreapta desktopului langa ceas este un fel de boxa(megafon) dai click pe el de debifezi casuta cu mute all- Sper ca te-am ajutat!

| CraciunMarius2012 a răspuns:

Pai sunt mai multe variante : unu ti s-a stricat boxele si trebuie sa iti iei altele sau 2 nu ti-ai instalat placa de sunet

| andrei8072 explică:

Nu,mergea si eu am intra in realtek HD audio manager si nu stiu pe ce am apsat, apoi s-a oprit