| AndreiP98 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai joc...De metin si CS m-am plictisit. Sunt multe jocuri pe care as putea sa le joc dar mi se misca ca naiba. Am 1.6 gHz, 768 MB ram (imi da 640 ca am placa video incorporata) si hardul de 36GB (nu stiu daca ajuta). Imi recomandati vreun joc care sa se miste bine? Si apropo sa fie in retea.

Răspuns Câştigător
| sergiu2525 a răspuns:

Project powder,project torque, wolf team, s4league -toate in retea,cu shooter,snowboard, anime, masini. incerca-lewinking funda?

3 răspunsuri:
| AndreiP98 explică:

Ourworld, GTA San Andreas si Project Powder se misca ca naiba, o sa vad restul

| Megas a răspuns:

Iti recomand GTA sanandreas...ai multe de facut si povestea e fascinantawinking

| Angell_2213 a răspuns:

E unu' online.
www.ourworld.com