| kavasaki99 a întrebat:

O dieta pentru slabire? Pentru femei! Fundiță + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai facut schimbare de sex si nu ai anuntat-o pe maica-ta? Copil rau ce esti! [-x rolling on the floor

Dietele sunt eficiente cat te ti de ele dupa se duce dracu toata treaba daca te intorci la alimentatia obisnuita, trebuie sa abordeze un stil de viata sanatos. Este foarte importanta cantitatea, fara excese si de la masa trebuie sa mai poata sa se ridice nu sa o dea in boala porcului si sa stea cu burta-n sus.

Fara prajeli, dulciuri, fast food, snacks-uri, patiserie si painea trebuie redusa cat mai mult.

Iar ca alimentatie ( dar fara excese ) : salata de legume, piept de pui pe gratar, ou fiert, pasta de avocado, peste la gratar sau cuptor, legume, fructe etc.

Daca se sare o masa si mai bine dar nu trebuie sa se recupereze a doua zi. Organismul cu cat ii dai mai mult cu atat o sa vrea mai mult, deci trebuie sa fie educat. Iar sportul este foarte important sau cel putin sa faca miscare, poate sa coboare cu cateva statii mai devreme si sa mearga pe jos de exemplu.

| kavasaki99 explică (pentru anonim_4396):

Hahahalaughing este pentru o fată care m-a rucat s-o ajut. mersi mami! laughing :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru kavasaki99):

Mi-am dat seama, sa cresti mare puiul mamei. laughing) kiss

| kavasaki99 explică (pentru anonim_4396):

Te pup mami, ai fugit la sala ai grijalaughing :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru kavasaki99):

De mese sau de jocuri?batting eyelashes

| kavasaki99 explică (pentru anonim_4396):

Iti trimit o poza pe privat :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru kavasaki99):

Secretosule, astept kiss ^^

| kavasaki99 explică (pentru anonim_4396):

Am trimis :*

17 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Mananca sanatos, evita prajelile, fast foodul, gluten si fa cardio in fiecare zi

| RAY a răspuns:

Eu recomand multe proteine, ele find singurele care elimina foametea,carbohidrati mai ales zaharul da o pofta de foamete non stop de asta avem nevoie de o alimentatie bogata in carne de pui,peste, vita, oaie, evita dulciurile, manca legume ca sa nu te constipi

| kavasaki99 explică:

Spam.

| kavasaki99 explică:

| Neagu_Ionut_1996 a răspuns:

Nu mai manca, eu zic ca e eficienta

| kavasaki99 explică (pentru Neagu_Ionut_1996):

Face foame domnisoara laughing

| Radulescu_Alesia_1980 a răspuns:

De dimineața un ou fiert sau un sandwich cu brânza si mușchi File si cu pâine negra
Prânz o friptura la grătar cu salata
Seara supa sau ciorba cu o felie de pâine negra sau dacă vrei si cu semințe

| Radulescu_Alesia_1980 a răspuns:

Dimineața :ou fiert cu o felie de pâine neagră sau de dieta
Prânz : friptura la gătar cu salata fără pâine
Seara:supa sau ciorba cu o felie sau doua de paine