| anonim_4396 a întrebat:

Oare va veni sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| KevinAnthony a răspuns:

Da! Odată şi odată tot va veni sfârşitul lumii, dar asta numai Dumnezeu ştie.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Dar nu recent!

| bloodyhell a răspuns:

Nu

| PotatoMustDie a răspuns:

Odata va veni, dar pe 21 e putin probabil.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Nu eu nu cred.

| LolaLollita a răspuns:

In fiecare zi e sfarsitul lumii pentru cei ce mor. De venit, va veni candva. Dar nu dupa cum anunta toti, pe 21 decembriestraight face

| Never4ever a răspuns:

Nu.

| Mikiiiiiii a răspuns:

Eu una nu cred ca va veni. Acum ce o fi o fihappy

| Clape a răspuns:

Sigur vine, dar ideea e ca nimeni nu stie cand

| robertdutu2000 a răspuns:

Odata si odata va veni, dar asta numai Dumnezeu stie.

| Liana9524 a răspuns:

Nu cred in chestiile astea, adica zau asa, 10/10/2010trebuia sa fie sfarsitul, apoi 11/11/2011, deci si 12/12/2012 nu va fi nici un sfarsit, sfarsitul fiecaruia vine pe la 90 - 100 de ani (mai mult sau mai putin), in nici un caz anuntat! In plus doar Dumnezeu stie cand va veni, iar sfarsitul lumii nu vine asa repede, vine intr-o ordine (seaca marile, padurile dispar, etc.)
Deci nu vine sfarsitul, stai linistit...