| SquirtleBaby a întrebat:

Obisnuiti sa faceti nopti albe? La ce filme va uitati/ce faceti in acele nopti?

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ma uit la seriale pe net sau citesc.

| SMA a răspuns:

Depinde si de starea de spirit. Eu cu prietenele mele ne uitam de obicei la filme de groaza in genul : The Grundge. Sau daca nu avem chef de sperieturi ne uitam la comedii in genul : American Pie! xD Si la intrebarea ce facem : Pai, vobim despre tot felul de chestii, ne batem cu pernele, urlam pe geam la lume laughing ( chiar daca cateodata ajungem sa stam treze si pana la ora 3-4 ), sau ne imaginam tot felul de ipostaze caraghioase laughing, intr-un cuvant Distractie happy.