| Fabiana1 a întrebat:

Odata,mi-a cazut telefonul pe jos in timp ce jucam un joc si dupa cateva secunde a inceput sa piuie si cand l-am ridicat pe ecran scria ceva gen "Sms-uri activate pentru mesaje,apeluri si date", iar jocul se inchisese.Este o optiune de telefon? S-au apasat cateva taste? Oare ce s-a intamplat?

1 răspuns:
| RaLuCa15Ralu a răspuns:

Bună! A făcut așa fiindcă a fost căzătura mai puternică și își revine după cateva minute, ore și dacă nu își mai revine în 2, 3, 5, ..etc. zile eu zic să-l duci la un service de telefoane. Sper că te-am ajutat! Succes! happy