| SorinELoo7 a întrebat:

Pe ce post TV il pot vedea pe austriacul Felix sarind de la 36.000 de metri cu parasuta? Astept raspuns rapid, va rog!

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Salut,

Săritura va avea loc azi, 9 octombrie 2012, cel mai probabil în jurul orelor 19:30, ora României.

Cred că "Realitatea TV" va transmite ceva, de altfel multe posturi de televiziune ar putea întrerupe emisia pentru a difuza imagini de la acest eveniment epocal, CNN, ProTV, Antena 3, ai de unde alege.

Sper să te fi ajutat. O seară excelentă.

| SorinELoo7 explică (pentru RomulusMilea):

Azi am vazut ca va avea loc la ora 17:30...