| andrada005 a întrebat:

Pe ce site-uri interesante pot intra cand ma plictisesc...ca sa nu mai pierd timpul pe mess... apropo stiti programe de editat poze gratis daca da de unde le descarc? multumesc pentru raspunsurile de la celelalte intrebari...nu stiu ce m-as face fara TPU!

Răspuns Câştigător
| alessandra a răspuns:

Adobe Photoshop- il poti descarca de pe site-ul Adobe si ai freetrial 30 zile.

19 răspunsuri:
| devine a răspuns:

Cel imi simplu de editat poze (dar nu foarte complex) este PICASA de al google. dai search pe google si agsesti.
cat despre site-uri... nuamchefazi.ro happy e nice cu jocuri multe

| littleony a răspuns:

Potzi lua multe programe de editat poze gratis doar daca dai search p googlewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva asemanator cu photoshop dar 100% gratis este GIMP www.gimp.org. Poti gasi si o gramada de tutoriale pentru program cautand in google gimp tutorials
Daca vrei ceva simplu atunci intr-adevar Picasa este o alegere buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.porno.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.id-uri.ro e un site klumea. parerea mhea :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwewrestlingwithmy.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gizmodo, softpedia, go4yt.ro programul il poti descarca de pe softpedia sau kappa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un program de editat poze iti stau la dispozitie pe alexandra_ionel2010.Cat despre situri...Stiam un site misto dar l-am uitat... poate mi-l aduc aminte cand vorbim pe messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.animalut.net/user/symocolegutza.html lasati plzzz un vot [-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.liviu94.xtgem.com :*:*:* gasity ce vreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoschaip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai andrada si eu ma cam plictisesc dar totusi incerc sa scap de ea so alung dar cateodata nu reusesc, programe de iditat poze imi pare rau dar nu prea folosesc programe pentru poze totusi am incercat soramea folosea programe dar din pacate cu asta nu cred ca pot sa scap de plictiseala, bine andrada ti-am lasat acest mesaj pentru ca pari totusi interesanta pentru mine cam agelasi gen sunt si eu daca crezi am putea sa mai vb ati las id meu "ady_greenday2000 " ok bye mi-a facut placere sa-ti scriu acest mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TeasH sfatui sa intRi pe www.facesmoldova.com
e aproape la feL ca neogenu dar putin mai interesant poti vb cu lumea si te distrezi la maximi
nu e mult de lucru doar te loghezi, iti inkarci poze si iti adaugi prietenii pentru a te distra!
ashteptam in vizita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.facesmoldova.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.worldometers.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino pe camfrog.valyss

| georgian14 a răspuns:

Intra si tu http://www.versu.ro/georgian1989-6548.html cel mai tare site... cel mai accesat... merita!

| cosmeticesifarduri a răspuns:

Pai am un raspuns daca tear ajuta:
-eu intru in fiecare zi pe un site: www.clopotel.ro si iti faciagina personala, si in plus iti vei face 100 de prieteni cu care sa discuti in pagina nu pe mess!
la fel ca alessandra referitor la parograme de editat poze1:):)