| persseuss a întrebat:

Pe data de 18 aprilie, am raspuns si eu la intrebari si eram pe 1 loc.acum vad ca la top nu apara ca am luat locul 1.
de ce? e intrebarea mea

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa ceri parerea adminilor si doar ei te vor putea lamuri in aceasta privinta, este posibil ca multe raspunsuri sa iti fost sterse si uite asa nu ai mai ocupat prima pozitie.
Intra la Postari sterse de admini
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Deci topul se actualizează la zi.
Dacă în ziua respectivă până la sfârşitul zilei eşti in top 1 atunci presupun că vei fii anunţată.
Dacă arată ca eşti în top 1 şi ziua nu s-a sfârşit (până la a doua zi) înseamnă că şi alţii au şanse şi dacă unul ajunge în locul tău cu un număr mai mare de răspunsuri tu nu mai eşti pe primul loc.
Trebuie să te ţii constant.
Dacă ai întrebări sau alte nelămuriri întreabă-i pe cei din staff.
http://www.tpu.ro/contact
Sunt sigur că ei au evidenţă şi te pot ajuta cu orice problemă şi vor face verificări

| persseuss explică (pentru Evolution):

La sfarsitul zile eram pe locul 1 cu 312 raspunsuri si locul 2 cu 190
si totusi in top nu apare data de 18 aprilie, nu arata niciun castigator.de ce?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru persseuss):

Ai raspuns de pomana, ca mine

| darrio2007 a răspuns:

La sfarsitul zilei(00.00)intrebarile sunt verificate manual de catre administratori.Asa ca daca in raspunsurile tale apar si unele irelevante sau incalca regulamentul TPU, ele sunt sterse.Implicit se reduce numarul de raspunsuri date de tine.Si cel de pe locul 2 a trecut pe locul 1. Sper ca ai inteles.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eşti validat/ă "câştigătorul zilei"!
Ai chiar şi badget-ul la profil :)

Vezi şi linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

http://www.tpu.ro/utilizator/jijs

Toate cele bune.

| TOOL a răspuns:

Topul se actualizeaza la zi, daca ai castigat pe data de 18 aprilie trebuia deja sa ai titlul de "campion TPU"(cum arata la mine )