| munteanmaria a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10 cat de bine stiti sa cantati?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Nu vreau sa ma laud, dar sunt de 10. Studiez muzica de mica

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

| LTAA a răspuns:

-2014.

| munteanmaria explică (pentru LTAA):

Se vede ca nu sti cifrele!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

9,9 sunt foarte bun dar sunt cateva melodii care nu le pot canta foarte bine(doar 1)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sun ca o capra bagat intr-un mixer care e zgariata de un taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minus infinit.

| Kriss96 a răspuns:

-10 rolling on the floor
Dar totusi am ureche muzicala. Stiu sa cand la chitara si de 1 an m-am apucat de pian.

| persseuss a răspuns:

Eu cand de maxim 1.adica nu am voce nici ureche muzicala.afon total

| AlexL28 a răspuns:

-10, funda? laughing)))))

| TheDarkQeen13 a răspuns:

3-4

| al9264 a răspuns:

| Didishorr a răspuns:

Pai toti imi spun "Ai o voce superba" deci 10. Si nu ma laud.

| Cupcake a răspuns:

Candva 8, acum 5

| AnaBubbles a răspuns:

Buna! Nu stiu exact. Cant la pian, stiu trei melodii lungi si la chitara, stiu 1 melodie dar nu extraordinar...Tu? Funda?

| Lucasion a răspuns:

Aceeasi intrebare ca pe ask.fm si o sa dau acelasi raspuns : "-10 "winking

| Răzvan_Luca_1995 a răspuns:

7...