| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce asculta rock, ce melodii si rokeri va plac?

7 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCK!
nu-mi place Bullet happy
MAGGOT FOR LIFE!
ROCK SI POGO!

| Cryss a răspuns:

Da, ascult rock big grin, dar sincer nu pot enumar toate trupele sau piesele care imi plac aici, nu imi vin in minte acum happy. Insa aleg metallica, megadeth, nirvana, a perfect circle, deftones, tool, in flames, anathema si inca multe happy. Imi plac mult si trupele de alternativ insa nu renunt nici la oldies blushing, Queen.

| NimeniCuActe a răspuns:

System Of A Down, Disturbed, Godsmack, In Flames, A Perfect Circle, Limp Bizkit, Linkin Park, Rammstein, Coma, Fluturi Pe Asfalt (http://www.myspace.com/fluturipeasfalt) Rage Against The Machine, Blink 182, Green Day, Red Hot Chili Peppers, The Offspring, Serj Tankian, Paramore, Metallica, Static X, Breaking Benjamin, Evanescence, Korn;

| moonY a răspuns:

My dying bride, anathema, cradle of filth, bullet for my valentine, theatre of tragedy, rise against, chevelle, killswitch engage, breaking benjaminshappy, metallica, scorpions, sentended, faith and the muse. sper ca n'am uitat pe nimeni.

| Ella_6365 a răspuns:

Evanescence, within tempation, linkin parca, fallout boy, nightwish...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nimeni nu este mai presus de METALLICA SI GUNS&ROSES

| Creepypasta a răspuns:

Ador slipknot