| Ariianagthebest a întrebat:

Pentru cine joaca stardoll:
stiti cum se fac prezentatii dinacelea cu scris super mare?
adica... ce programe pentru prezentatie stiti?
(innafara de optiunile care ti le dau ei!)

Răspuns Câştigător
| DaianaBianca a răspuns:

Scuze, eu eram cea de sus ce ti'a spus cu witty profilesbig grin deci scrii pe google witty profiles iti alegi un scris, undeva putin ai jos scrie get code. il copiezi, aapoi te duci la stardoll. dai edit la presentation, dai paste si iti apare scrisul. daca nu il vrei pe ala, stergi textul, apoi scrii ce dorresti.eu am incercat, si a mers.thumbs up. sper ca te'am ajutatwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e un sitetongue scrie pe google: witty profiles, si acolo gasesti o multimehappy sper ca te'am ajutat