| Asasinnnn a întrebat:

Peste 2 zile am traseul auto, multa lume imi spune ca daca nu dau bani nu prea am cum sa il iau, asa este?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Eu nu dau doi bani pe asemenea "sfaturi".
Ori stii, si atunci iei examenul, ori nu, si atunci esti pericol public in trafic.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Complet fals. Cred ca 90% dintre soferii pe care ii vezi tu pe strazi in Romania si nu numai au luat carnetul cinstit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa logica asta toata tara are permisul pe spaga... uite ca eu si cunoscutii mei nu au permisul luat pe spaga...

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu.

| WhOo a răspuns:

Nu este adevarat, eu unul l-am luat din prima fara sa dau vreun ban, daca te descurci fara probleme vei trece