| Andreasx a întrebat:

Peste o luna este ziua iubitului meu, implineste 29 de ani.Ma gandeam ca si cadou sa merg cu el in acea zi la un centru spa /masaj/sauna gen. Stiti locuri de acest gen cu preturi ok? Sa zicem 60 lei/pers max cu acces la piscina, sauna etc. Multumescchee hee

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Ai uitat sa specifici orasul in care cauti happy
Dar de principiu, mai bine il duci la TIR, la echitatie, la parapanta/parasuta, un parc d'asta de aventuri...chestii mai masculine. Zic eu...

3 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cadoul perfect pentru orice iubit este ca iubita lui sa se faca disparuta in ziua respectiva

| Andreasx explică:

In Bucuresti*

| Andreasx explică:

La echitatie a fost, la parapanta/parasuta la fel laughing ca asta aveam de gand in prealabil