| just4you a întrebat:

Plz vreau un cont de lady popular macar level 6-7 si ofer funda la schimb! Daca doriti sa imi dati un cont trimiteti un mesaj privat cu username si passpuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| just4you explică:

Dar daca eu iti dau funda si tu nu imi dai cont? daca tu imi trimiti mesaj cu contul jur ca it dau funda si votwinking

| lovestoryofyou a răspuns:

Ok iti dau eu ca nu mai vreau sa stai pe el vb serios il am dar mai intai funda ca sa stiu ca nu il dau degeaba e nivelul 7tongue