| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Poti sta cu cine vrei intr-un camin? De exemplu daca am o prietena,doua cu care vreau sa stau in camin,pot face cumva sa stau cu ele in camin, daca suntem toate la Universitate?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca sunteti toate din cadrul aceleiasi facultati da, daca nu, este mai dificil si trebuiesc aplicate diferite tehnici de persuasiune asupra administratorului cum ar fi spaga sau sa cumparati/schimbati locuri cu alti rezidenti ai caminului.

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Buna!

De obicei, repartizarea pe camere o face administratorul caminului.
Poti incerca sa faci o cerere. Cand eram in facultate, am procedat asa si am reusit sa stau cu un bun prieten.
Depinde acum de ''dispozitia'' administratorului.

O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat