| DaNtE a întrebat:

Pt jucatori de Metin2...As dori un cont peste lv30 sau iteme pe corvus, vas fi enorm de recunoscator, tocmai miau esuat 2 itm la+9 si imi vine sa ma las...laughingajutati-ma voi sa imi revinrolling on the floorwinking

Multumesc anticipat, Dau FUNDOIII!winking

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

happy Hm... nu asa se face rost de un cont mai, nu esti nici primul si nici ultimul pe care`l vad cu `vreau si eu un cont de lv X sad mi-a esuat X si Y crying` raised eyebrows zau asa. happy daca vrei un cont calumea, fa-ti`l! NU ajungi niciunde daca te milogesti de altii, persoana respectiva cum se simte? ea a lucrat pentru cont iar tu profiti happy. Pune`te in situatia respectiva, vine la tine un tip/a si incepe `sad ai un cont de lv ala cu itemu` ala? sigh ca mie mi-a esuat nu stiu ce si am bagat nu stiu cati bani in cont` bla, bla happy. Si la faza cu `imi vine sa ma las` ce faci tu daca sa zicem.ai avea lv 80+ si`ti esueaza arma de 65 la +10? laughing ( epica ) te lasi de joc? dupa atata timp si bani pierduti? nu vad rostul... P. S: Termina Mario inainte sa te apuci de Metin2 :* nu e de amatori. Scuze pentru rautate, dar e de`a dreptul penibil happy

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Lasate de metin man stiu e un joc bun pentru ca produce dependenta si eu am jucat 4 ani

| DaNtE explică:

@Ssihine, nu ma supar, ai dreptate dar am incercat si eurolling on the floor
P. S: faza cu mario nu isi avea rosulwinking
Dar tot iti dau Funda...laughing