| Catalin123456 a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei de meserii pentru vara? (in afara de cele de pe litoral) sau sfaturi pentru job-ul de barman.

1 răspuns:
| SeraphimCastiel a răspuns:

Poti sa te angajezi la o firma mica de internet, locala, la copiator, sau indosariat, lucruri de genul.
Poate la un magazin alimentar mic, sa aranjezi produsele pe rafturi sau sa pui etichete pe produse.
Depinde si de varsta ta, poate ai statura necesara sa te angajezi ca paznic undeva.
Sau la un hotel, sa cari bagaje, depinde si de varsta, ti-am zis.